O mnie

zabytkowy pałac w Marrakeszu

Poznajmy się bliżej!

Z tej strony Daria. Rocznik ’89. Od 2013 uprawiam turystykę surfingową. Co to jest? O tym później 😉

Najpierw zacznę skąd u mnie zainteresowanie surfingiem. 

Dawno, dawno temu, jakoś w 2012 roku miałam marzenie – chciałam pojechać do USA jako pracownik na campie dla młodzież. Po samej kilkumiesięcznej pracy chciałam pojechać do Kalifornii nauczyć się surfingu. Bo naoglądałam się filmów w TV. bo w Słonecznym Patrolu na Hawajach ciągle tak pływali. 

Nastąpił moment kiedy miałam złożyć podanie i zapłacić opłatę za zgłoszenie. Życie zweryfikowało moje plany. Pieniądze na zgłoszenie musiałam wydać na sprawy rodzinne.  Doszłam do wniosku, że ok mogę nie jechać do USA, ale uzbieram na kurs surfingu w Europie. 

Tak też zrobiłam, wpisałam „kurs surfingu” w Google i wybrałam pierwszą pozycję z wyników wyszukiwania. Pojechałam do Portugalii i zakochałam się w tym sporcie.

Od 2013 podczas prawie każdego urlopu jeżdżę w miejsca gdzie można uprawiać surfing i właśnie o tym piszę tym blogu. O surfingu, podróżach i innych rzeczach powiązanych z tym tematem. Znajdziecie czasem na nim treści lifestylowe. Bo przecież nie będziecie czytać tylko o spotach surfingowych i o tym jak opalam sobie pupę 😉 Surfing to nie tylko pływanie, ale także podejście do życia, które ciągle odkrywam.

Powiem Wam ciekawostkę

Boję się wody! Więc ta nauka surfingu idzie mi jak po grudach. Ale nie poddam się!

Współpraca

Od wielu lat zajmuję się marketingiem. Współpracowałam ze start upami, ecommercami obuwniczymi, bankami i markami kosmetycznymi. Przez ten czas zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu szerokozasięgowych kampanii reklamowych w Internecie. 

Biorę pod uwagę współprace w zakresie:

  • surfingu i tematów z nim powiązanych,
  • zdrowego odżywiania,
  • fitness,
  • spędzania czasu wolnego (wydarzenia, wyjazdy na weekend, atrakcje turystyczne),
  • odzieży (wyłącznie z materiałów naturalnych: skóra, bawełna, wełna, wiskoza, len)
  • biżuterii (kooocham świecidełka ;))
  • innych tematów na które jeszcze nie wpadłam.


Mieszkam we Wrocławiu więc jeśli współpraca ma zawierać uczestnictwo w wydarzeniu, to dostępna jestem jedynie w weekendy (koszt dojazdu i nocleg jest po stronie Zamawiającego). 

Kontakt: polkasurfuje@gmail.com