Lifestyle

Surfing to nie tylko sport, ale również styl życia, który pozwala na bliski kontakt z naturą i swobodę wyrażania siebie na fali. Dla wielu surferów, podróże są sposobem na odkrywanie nowych miejsc z dobrymi warunkami do surfowania, poznawanie różnych kultur i tradycji, jak również poznawanie ludzi o podobnych pasjach. Na podstronie tej, znajdziesz wiele inspiracji, jak łączyć surfowanie z podróżami, a także jak tworzyć lifestyle związany z tym sportem. Odkryjesz jakie pianki surfingowe i stroje kąpielowe będzie dla Ciebie najlepsze. Nasz przewodnik po surfingowym lifestyle’u zawiera ciekawostki, książki warte przeczytania i filmy warte obejrzenia. Przygotuj się na niezapomniane przygody na fali i w podróży oraz zacznij planować swoje surfingowe życie już teraz!

Najnowsze wpisy

Czytaj wszystkie moje podróżnicze artykuły

Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa, już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia.

zabytkowy pałac w Marrakeszu

O mnie

Hej! Nazywam się Daria i od 2013 uprawiam turystykę surfingową. Co to znaczy? Jadę na wakacje tylko w te miejsca, w których mogę popływać i zmęczyć się. Nie dla mnie są wakacje all inclusive.