Surfing

Jeśli pasjonujesz się surfingiem lub planujesz zacząć swoją przygodę z falami, jesteś we właściwym miejscu. Na tej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat surfowania. Przede wszystkim, opisuję kraje i regiony, w których można uprawiać surfing, a także przedstawiam najlepsze spoty do surfowania w tych miejscach. Znajdziesz u mnie również recenzje szkółek surfingowych, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią dla siebie opcję nauki lub doskonalenia swoich umiejętności. Ponadto, na naszej stronie znajdziesz informacje o filmach surfingowych, które warto obejrzeć. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i dołączenia do naszej społeczności surferów!

Najnowsze wpisy o surfingu

Surfing w Europie

Portugalia

Portugalia to doskonałe miejsce do uprawiania surfingu. Wysoka jakość fal i piękne plaże przyciągają do kraju setki surferów z całego świata. Sprawdź mój ulubiony surfingowy kraj!

Hiszpania

Plaże północnej Hiszpanii i Wysp Kanaryjskich są zatłoczone entuzjastami surfingu, którzy przybywają tam, by korzystać z doskonałych warunków, jakie oferują te regiony.

Francja

Zachodnie wybrzeże Francji to popularne miejsca wśród surferów. Słynie one z doskonałych warunków do surfowania oraz plaż, które przyciągają początkujących i doświadczonych surferów.

Najnowsze wpisy o surfingu w Europie

Surfing w Azji

Sri Lanka

oferuje wiele wspaniałych miejsc do surfowania dla początkujących i zaawansowanych surferów. Wystarczy wziąć deskę i wskoczyć do wody, aby poczuć radość z surfowania.

Indonezja

Indonezja to mekka dla surferów. Wyspy takie jak Bali, Java czy Lombok przyciągają zarówno początkujących, jak i doświadczonych surferów z całego świata.

Najnowsze wpisy o surfingu w Azji

The best surfer out there is the one having the most fun.

zabytkowy pałac w Marrakeszu

O mnie

Hej! Nazywam się Daria i od 2013 uprawiam turystykę surfingową. Co to znaczy? Jadę na wakacje tylko w te miejsca, w których mogę popływać i zmęczyć się. Nie dla mnie są wakacje all inclusive.