Wyspy Gili. Która najbardziej do Ciebie pasuje?

Wyspy Gili w Indonezji

Wyspy Gili, były naszym drugim przystankiem. Chcieliśmy trochę odpocząć od chodzenia i zwiedzania Bali. Już planując sam wyjazd znaliśmy specyfikę każdej z wysp. I lepiej dowiedzieć się która będzie najlepiej pasować do Waszych planów.

Wyspa Gili Air na Bali

Gili Air

Gili Air to średniej wielkości wyspa. Położona jest najbliżej wyspy Lombok. Jeśli planujecie odpocząć i wychillować, to miejsce idealne dla Was. Nie znajdziecie tam żadnej imprezowni – prędzej regge bar z koncertami na żywo i kelnerem dealerem trawki. Przy brzegu pod wodą kryje się koralowiec, więc jeśli nie macie zahartowanych stópeczek – przydadzą się jakieś gumowe buty.

Gili Nemo

Gili Meno, to wyspa na której o 22.00 muzyka cichnie. Nic się nie dzieje. Jest najmniejsza z wysepek i najspokojniejsza. Podobno dobrze tam przyjechać z dziećmi. Jest też najdroższą wyspą ze wszystkich trzech. Nie było nam dane ją odwiedzić. Mieliśmy inne priorytet

Wyspa Gili Trawangam Bali

Gili Trawangam

Gili Trawangan wyspa-impreza. Jest to idealne miejsce dla osób, które poszukują dużego wyboru pubów, barów i klubów. Można tam znaleźć wszystko. Od beer ponga po koncert regge. Spędziliśmy tutaj najwięcej czasu. 

Już niedługo napiszę Wam gdzie dokładnie wybraliśmy się podczas naszej podróży.