Wyspy Gili. Która najbardziej do Ciebie pasuje?

Wyspy Gili, były naszym drugim przystankiem. Chcieliśmy trochę odpocząć od chodzenia i zwiedzania Bali. Już planując sam wyjazd znaliśmy specyfikę każdej z wysp. I lepiej dowiedzieć się która będzie najlepiej pasować do Waszych planów.

źródło: gili-paradise.com
Gili Air to średniej wielkości wyspa. Położona jest najbliżej wyspy Lombok. Jeśli planujecie odpocząć i wychillować, to miejsce idealne dla Was. Nie znajdziecie tam żadnej imprezowni – prędzej regge bar z koncertami na żywo i kelnerem dealerem trawki. Przy brzegu pod wodą kryje się koralowiec, więc jeśli nie macie zahartowanych stópeczek – przydadzą się jakieś gumowe buty.Gili Meno, to wyspa na której o 22.00 muzyka cichnie. Nic się nie dzieje. Jest najmniejsza z wysepek i najspokojniejsza. Podobno dobrze tam przyjechać z dziećmi. Jest też najdroższą wyspą ze wszystkich trzech. Nie było nam dane ją odwiedzić. Mieliśmy inne priorytety 😉

źródło: flickr

Gili Trawangan wyspa-impreza. Jest to idealne miejsce dla osób, które poszukują dużego wyboru pubów, barów i klubów. Można tam znaleźć wszystko. Od beer ponga po koncert regge. Spędziliśmy tutaj najwięcej czasu. 

Już niedługo napiszę Wam gdzie dokładnie wybraliśmy się podczas naszej podróży.