3 pomysły na prezent dla surfera

pomysły na prezent dla surfera

Święta już tuż tuż. Dlatego to już ostatni dzwonek do zakupu prezentów. Dlatego poniżej znajdziecie kilka pomysłów na prezent dla surfera. 
Spis treści

1. Biżuteria

Każdy surfer nosi biżuterię. Bez różnicy czy to kobieta czy mężczyzna.
 
Zauważyłam, że mężczyźni stawiają na delikatne akcenty. Sznurek na nadgarstku czy kostce. Czasem skórzana bransoletka. Rzadziej drewniane koraliki – nie te przy szyi, tylko sięgające do piersi 😉 Dlatego jeśli kupujesz prezent na faceta surfera, musisz zbadać czy nosi jakąś biżuterię, a jeśli już tak – to jakiego typu.
Dużo męskiej biżuterii możecie znaleźć w takich sklepach jak H&M, Zalando czy Medicine.
 
 
Jeśli chodzi o kobiety to mamy duże pole do popisu. Surferki głównie noszą biżuterię zawierającą muszelki. Czasem korale a czasem srebro. Z takich nowinek z runku mogę wam podrzucić biżuterię z szkłem morskim (klik) czy charmsy w sportowym wydaniu (klik). Tak naprawdę to najlepiej abyście przyjrzeli się obdarowywanej osobie. Czy nosi biżuterię? Czy jeśli jakąś nosi to w jakim stylu. To że kobieta nosi świecidełka nie znaczy, że zadowoli się wielkim kołem wysadzanym diamentami. Przecież ma chodzić w waszym prezencie na co dzień a nie chować coś po szafach 😉
 
Z ciekawych rzeczy na prezent mogę wam podrzucić 2 ciekawostki na pakamerze. Mieszczą się w Polsce więc może jeszcze zdążą do was wysłać zakupy. Pierwszy z nich to sklep NOMAD ACCESSORIES, który robi piękne naszyjniki boho. Podobne zakupiłam na Bali podczas jednego z moich wyjazdów.
źródło: pakamera.pl – nomad accessories

2. Pasy do noszenia deski

Nie wiem jak wy, ale za każdym razem gdy mam nieść deskę surfingową na plażę – czuję się jak T-rex. Deska jest tak szeroka, że nie jestem w stanie przenieść ją trzymając jedną ręką. Dlatego wydaje mi się, że każdemu początkującemu surferowi przydadzą się pasy do noszenia deski. Takie jak poniżej. 
Na ten moment znalazłam tylko jeden sklep (klik), który je sprzedaje. Ale mogę się założyć, że można takie dostać też na e-bay, amazon  czy aliexpress.
 
źródło: etsy.com

3. Książki

To chyba dobry prezent dla każdego. Ale jeśli chodzi o książki surfingowe w większości są w języku angielskim. Dlatego jeśli chcecie jakąś kupić bliskiej osobie – sprawdźcie czy wystarczająco zna ten język 😉
 
źródło: surfgirlbeachboutique.com
 A jakie są wasze pomysły na prezent dla surfera?