Given – mały chłopiec, wielka podróż

Film o surfingu - Given

Zwiedzili 6 kontynentów, 15 krajów i 40 miast. Aż 93 050 mil pokonali w powietrzu i samochodem. Jeśli planujecie swoją podróż życia, musicie obejrzeć ten film koniecznie!

O filmie „Given”

Film jest prostą lecz energetyczną opowieścią o podróży rodziny surferów. Podążają oni swoich rodzinnym szlakiem, wytoczonym przez poprzednie pokolenia, dookoła Świata. Film jest historią 6-letniego chłopca, syna Aamion’a i Daize Goodwin, który towarzyszy swym rodzicom w natchnionej podróży za Wielką Rybą. Przemierzają 15 krajów surfując i odkrywając kolejne egzotyczne rejony świata. W deszczu i słońcu, w śniegu także.

Cały film jest wypełniony naturą, plażami i wodą. Aamion szuka i łapie fale w każdym zakątku Świata. Jego żona nie jest mu dłużna, gdy tylko dzieci zostają z ojcem, ona także idzie łapać fale.

Najpiękniejsza w tym filmie jest wolność dzieci, które spędzają całe dnie na świeżym powietrzu. Podczas podróży rodzina zacieśnia więzi i odnajduje własną drogę. Given, 6-letni chłopiec, cały czas szuka z ojcem Wielkiej Ryby. Bo gdy Aamion ją znajdzie i złowi własnoręcznie, ich podróż się zakończy. Będą mogli wrócić na Fiji.

Film o surfingu

O rodzinie Goodwin

Daisy Goodwin – Surferka. Jako nastolatka była twarzą Roxy, ikoną promującą surfing kobiet. Dwukrotnie została mistrzem świata w jeździe na longboardzie.

Aamion Goodwin – Surfer. Stanął na podium podczas zawodów Volcom Pipeline Pro na Hawajach. 

Polecam Wam ten film. Szczególnie gdy chcecie się odprężyć, zrelaksować po pracy. Lub gdy tęsknicie za widokiem oceanu.

Film możecie obejrzeć na Netflixie.