Femi Stories – poznajcie polską markę dla surferek

polska marka femi stories
Kiedyś gdy myślałam o ubraniach surferki, od razu kojarzyło mi się Roxy lub Billabong. Ale czy wiecie, że mamy po Polsce własną markę odzieżową? Taką dla surferek. Poznajcie Femi Stories.
 
 
Femi Stories, to marka założona przez dwie siostry – Anitę i Kamilę Nawarkiewicz. Stoją one za marką pełną pasji, autentyczności. To one projektują każdy szczegół kolekcji.
 
Źródło: femistories.com
 
 
Femi Stories są stworzone dla kobiet i przez kobiety. Marka kieruje się autentycznością. Kładzie nacisk na spójność, wzornictwo i produkt. Bo to właśnie ich odzież będziemy nosić na sobie 🙂 Same projekty są mocno powiązane z zespołem. Femi Stories pozostają wierne zdrowemu i aktywnemu stylowi życia. Dziewczyny chętnie dzielą się swoimi pasjami i inspiracjami z nami w Polsce i na całym świecie.
 
Źródło: femistories.com
 
Zauważyłyście, że każda marka samochodowa ma swój przekaz reklamowy. Ja najbardziej utożsamiam się z najnowszą reklamą Seata. A gdyby tak jakaś marka oprócz ubrania dała wam poczucie wspólnoty, motywację do działania i spełniania marzeń, to czy skorzystałybyście? Ja na pewno. To i wiele innych cech wyróżnia Femi Stories. Bo oprócz odzieży dziewczyny inspirują do rozwijania swoich pasji w zgodzie ze sobą.
 
Źródło: femistories.com
 
 
A co z produktami? Femi team dba o szczegóły. Nie chodzi na skróty. Dbają o każdy mały szczegół – druki, etykiety, szwy i inne detale. 
 
Każdego sezonu marka skupia się tylko na kilku wzorach. Co najlepsze są one projektowane przez ten sam team. W tym sezonie na Femi stronie znajdziecie 6 wzorów:
  • panterka,
  • cukierkowy cactus,
  • peruvian,
  • navy bird,
  • aloha,
  • palm.
I gdybym miała wybrać tylko ten jeden, który mi się najbardziej podoba, to byłoby to Aloha. 
 
Ok teraz przyjrzycie się najnowszej kolekcji Femi Stories. Kilka perełek wpadło mi w oko. I chyba przewartościuję moją listę zakupowych życzeń na ten sezon 😉
 
Źródło: femistories.com
 
 
Źródło: femistories.com
 
Źródło: femistories.com
 
Źródło: femistories.com
 
Źródło: femistories.com
 
Źródło: femistories.com
Ps. Dotychczas tylko oglądałam tę markę na moich koleżankach. I podglądałam ich media internetowe. Teraz zostanie marką, z którą czuję wspólnego ducha. 
 
A jak u was, czujecie macie podobne wartości co Femi Stories?